Drodzy czytelnicy, prosimy o zapoznanie się z komunikatem. Więcej szczegółów wkrótce!

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzimy 22. kwietnia. Po raz pierwszy odbył się w 1970 roku. 20 milionów Amerykanów wyszło wówczas na ulice, protestując przeciwko degradacji środowiska. Wyjątkowe święto do dziś ma uświadamiać ludzi na całym świecie, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Dekoracje Wielkanocne jakie chcemy państwu zaproponować są proste i łatwe w wykonaniu. Do wykonania baranka, zajączka i kurczaka potrzebujemy kolorowe kartki z bloku technicznego, klej i nożyczki. Elementy które mamy wyciąć:

Rozpoczął się już wielki tydzień, ale wciąż pamiętajmy o podstawowej zasadzie zostań w domu. Z powodu zbliżających się świąt chcemy państwu przybliżyć coś na temat
zwyczajów i obyczajów wielkanocnych.

Dziś za oknem pojawiło się słoneczko, ale my musimy pamiętać o podstawowej zasadzie zostań w domu.
Proponuję aby z naszymi maluchami wykonać wiosenne kwiaty z papieru.

Drodzy czytelnicy jeżeli cierpicie na brak nowych książek do czytania, a chcecie obcować z książką to polecam stronę Empiku, który dał możliwość darmowego konta premium na okres 60 dni, co umożliwia dostęp do ponad 10 tys. darmowych ebooków i audiobooków.

Do świąt pozostało kilkanaście dni więc możemy pomyśleć o dekoracjach świątecznych, które na dodatek można z przyjemnością zjeść.
Dziś to już prawie ostatni dzwonek, aby wysiać rzeżuchę do czego bardzo zachęcam.